"important este sa fii sensibil la ceea ce li se intampla celor din jurul tau. sa iubesti neconditionat si sa daruiesti fara limite." sunt spusele unei om de televiziune tare drag mie.
mi le-am insusit pe loc si eu.si am crezut k toata fiinta mea in puterea acestor spuse..pana intr-o zi, astazi, cand, k infrigurare si stupoare, ele s-au naruit. nu ma intreba de ce, ci doar citeste.poate iti voi spune totul, intr-o alta zi.
keep the faith:)
mi le-am insusit pe loc si eu.si am crezut k toata fiinta mea in puterea acestor spuse..pana intr-o zi, astazi, cand, k infrigurare si stupoare, ele s-au naruit. nu ma intreba de ce, ci doar citeste.poate iti voi spune totul, intr-o alta zi.
keep the faith:)
Inima ta e facuta ca sa iubeasca, nu poti schimba asta oricat de multe lovituri iei...stiu ce inseamna sa iubesti si sa primesti lovitura dupa lovitura...dar mai bine iubesti decat sa faci rau, caci a face rau este cel mai usor lucru posibil e lumea asta, pe cand a face ceva bun trebuie sa ai un suflet curat :).
RăspundețiȘtergere