a s vrea sa te opresti pentru o clipa
l a mine sa te uiti bine
e ste momentul sa  asculti
x ilofonul cantand
a sa vei afla poate
n oianul de ganduri ce aluneca pe portativ
d ragostea ce se aude
r oieste doar in jurul tau
a cum si pentru totdeauna


h olograma ti-e trupul si firea
a sta am inteles deja
b inecuvantat fie ceasul cand ai
i ntrat in viata mea
b lestemat fi-va momentul cand vei fi
i esit din inima mea

Comentarii

  1. " multumesc iubita:)
    esti minuntata, esti deosebita, numai tu puteai sa imi scrii astfel de versuri!
    Eu am intrat in inima ta cu gandul de a ramane , nu vreau sa ma gandesc ca va exista vreun moment in care o sa trebuiasca sa ies din inima si sufletul tau!
    Te iubesc!!! "
    :)

    RăspundețiȘtergere

Trimiteți un comentariu

hallo! iaca viu si cu un blog.k sa pot egzist si eu:)

Postări populare