37
Multumesc pentru o zi de nastere liniștită, cu cei mai dragi sufletului meu, alături!
Lumea poate exista și fără oamenii multi si zgomotosi și superficiali.
Puțini. Dar buni! Cei mai buni!
Recunoscătoare!
Mai vreau!
IF YOU CAN'T HAVE THE BEST OF EVERYTHING, MAKE THE BEST OF EVERYTHING YOU HAVE! GIVE THE WORLD THE BEST YOU'VE GOT! toate bune.si sa fie intr-un blog bun:)
Comentarii
Trimiteți un comentariu
hallo! iaca viu si cu un blog.k sa pot egzist si eu:)