37

Multumesc pentru o zi de nastere liniștită, cu cei mai dragi sufletului meu, alături! 
Lumea poate exista și fără oamenii multi si zgomotosi și superficiali. 
Puțini.  Dar buni! Cei mai buni!
Recunoscătoare! 
Mai vreau! 

Comentarii

Postări populare