2021, fii bun, te rog!

 Multumesc cerului pentru sfârșitul liniștit de an 2020, un an aproape fatidic!  

Si, te rog, Doamne, întoarce'ti fata și puterea către planeta, și readu'o la viata, încet încet!

Ține'ne sănătoși fizic, mental, emotional! 

Așează tu astrele cum crezi ca e mai bine pentru nevoile familiei noastre și ține'ne uniți! 

Să ne mai  fie si bine, ca destul ne-a fost rau! 

Amin!

Comentarii

Postări populare