Un Crăciun fericit, în sfârșit!
După cele mai înfricoșătoare gânduri și trăiri, dacă ești iubit de Dumnezeu, vei apuca să mai savurezi și din cupa fericirii, din când în când. Nu știu de ce, dar am simțit mai acut ca niciodată Palmele Tale, Doamne, și cum ne'ai adus la liman, iar. Îți mulțumesc!
Mamă fericită, copiii fericiți, bărbatul fericit, căminul liniștit.
Profund recunoscătoare!
Sănătoși și împreună să fim ca în acest sfânt Crăciun și în Noul An, este tot ce îmi doresc!
Crăciun fericit! Cu adevărat!
Comentarii
Trimiteți un comentariu
hallo! iaca viu si cu un blog.k sa pot egzist si eu:)