De ziua leului!
16 ani de cand sunt mama (si) de baiat, nu doar de fete. Si nu putea sa'mi trimita Dumnezeu un fiu mai potrivit decat Victor! Un downonian cu ochii ca marea! O firmitura de dumnezeire! Ma copleseste cu iubirea si felul lui aparte de a se purta cu mine, cu surorile lui, cu oamenii. El este balsamul sufletului meu atat de incercat! Doar el stie cum si cand sa ma calmeze, cand simte ca dau pe afara din prea plinul ce il port in tacere.
Il iubesc dincolo de diagnostic, aparente, prejudecati si lumi!
Caci doar el este leul meu si doar eu sunt mama (lui) leu!
Te rog, Doamne, ai grija de fiul meu! Si de mine!
Iti multumesc!
16 💛💙
Comentarii
Trimiteți un comentariu
hallo! iaca viu si cu un blog.k sa pot egzist si eu:)