cum suna urmatoarea titulatura: " ospatar licentiat in filologie"?! eu zic ca suna...altfel decat te-ai astepta sa sune o titulatura..serioasa:). insa, si aceasta este! cat se poate de serioasa. ramane de vazut acum, cum si in ce fel ne va servi....o fi " a la carte" ori, indirect?! time will tell. sa nu omit totusi, premiul: un weekend in verona si o bursa, un fel de bani de cheltuiala! e ceva, nu? parca nu mergi weekend de weekend la verona, nu? nu stiu, va spun dupa ce ma intorc:) ci sentiamo!
p.s. silvio maroni! here i come!!!!!!!!!
p.s. silvio maroni! here i come!!!!!!!!!
Comentarii
Trimiteți un comentariu
hallo! iaca viu si cu un blog.k sa pot egzist si eu:)