revine speranta...muguri de bucurie , saditi cu multa migala si invesrsunare in adancul sufletului, incep sa respire. au un suflu normal. inmugurirea lor nu pare a mai fi in pericol. exista totusi un intrus...ce ar face bine sa dispara cat mai repede. de nu, nu raspund de actiunile si gandurile mele. dar, acum e momentul lor, al mugurilor! este momentul inimioarei lui. a lui victor. si al lacrimei mele...de la inima mea, pentru inima lui! te iubesc, victor!
p.s.
si pentru sufletul meu. te iubesc, viviana!
p.s.
si pentru sufletul meu. te iubesc, viviana!
Comentarii
Trimiteți un comentariu
hallo! iaca viu si cu un blog.k sa pot egzist si eu:)