revine speranta...muguri de bucurie , saditi cu multa migala si invesrsunare in adancul sufletului, incep sa respire. au un suflu normal. inmugurirea lor nu pare a mai fi in pericol. exista totusi un intrus...ce ar face bine sa dispara cat mai repede. de nu, nu raspund de actiunile si gandurile mele. dar, acum e momentul lor, al mugurilor! este momentul inimioarei lui. a lui victor. si al lacrimei mele...de la inima mea, pentru inima lui! te iubesc, victor!
p.s.
si pentru sufletul meu. te iubesc, viviana!

Comentarii

Postări populare