m inune
a nume
r ostogolita
i n
a bis
i zvor ce
a nima
c uvantu' lui
o sho
m isiunea fiind
i ubirea
r egasita
a nume
r ostogolita
i n
a bis
i zvor ce
a nima
c uvantu' lui
o sho
m isiunea fiind
i ubirea
r egasita
IF YOU CAN'T HAVE THE BEST OF EVERYTHING, MAKE THE BEST OF EVERYTHING YOU HAVE! GIVE THE WORLD THE BEST YOU'VE GOT! toate bune.si sa fie intr-un blog bun:)
Comentarii
Trimiteți un comentariu
hallo! iaca viu si cu un blog.k sa pot egzist si eu:)