29, 40, din 4 in 4, poartă in casă!
Cum- necum, ai împlinit 40 de ani, și tu, bărbate! Juma' din ei, i'am împărțit amândoi, la bine, și mai ales, la greu.
Avem 3 minuni cu ochii ca marea, un cămin, și multe griji și provocări de dus și înfruntat pe mai departe.
Îți mulțumesc că ai rămas, în final, lângă mine și că dragostea ta a fost mai puternică decât veninul lumii.
Ești omul sufletului meu, alături de care am ales să îmi întemeiez o familie, a mea, și cu care vreau să îmbătrânesc mână în mână și să uit de toți și de toate, și de noi, va rămâne dragostea pentru tine și pentru copiii noștri să ne ducă amintirea în eter.
Ești cel mai bun tată pe care copiii mei l'ar fi putut avea în toate viețile mele și ale lor!
Îți mulțumesc! Te iubesc, darling!
La mulți ani!
Costin# Papi# Tati# 40
Comentarii
Trimiteți un comentariu
hallo! iaca viu si cu un blog.k sa pot egzist si eu:)