Home, sweet home, at last!
Îți mulțumesc, Doamne pentru acest refugiu, această liniște și Te rog, Fă să nu mai fie acea liniște dinaintea unei alte furtuni!
Am nevoie să mă odihnesc, să îmi vindec rănile, să prind forțe proaspete și să renasc, și mai puternică decât am fost până acum.
Un nou început, în vechea casă, cu alte energii și vibrații și trăiri.
Oameni noi, experiențe noi, plăcute, dacă se poate.
Ține'mă sănătoasă, Te rog! ( la trup, minte, suflet)
Ține'mi copiii sănătoși și protejează'i de toate relele și bolile!
Amin!
La mulți ani, 2025, te rog, ai milă de mine și de copiii mei, și fii blând și bun cu mine, cu ei, cu noi!
Ar cam fi timpul!
Pace!
Comentarii
Trimiteți un comentariu
hallo! iaca viu si cu un blog.k sa pot egzist si eu:)