Evadare in...juma' de familie
Dupa parastas, biserica si cimitir, am evadat , am fugit la propriu, in oras, doar noi 3, fara cei mici, ei ramanand cu Tutu.
De cand s'a deschis, din Februarie, aveam in plan sa ajungem la ei, in noua lor casa, terasa.
Verisorul regasit, Geutu, are afacere noua, un Bistro Family VRT.
El, nevasta si intre timp si fiica, mi'au fost dintotdeauna dragi, inca de cand i'am cunoscut, acum mai bine de 19 ani.
Ne'au rasfatat cum nu a facut'o nimeni de foarte mult timp.
M'am simtit atat de bine! Mi'a fost si rusine de bine ce m'am simtit, m'am simtit chiar vinovata.
Oameni simpli, dar care au prins gustul banului si care stiu sa ii atraga si sa ii invarta, sa ii investeasca.
Bravo lor!
Recunoscatoare ca am petrecut cateva ore de calitate, rasfatata si apreciata pentru alegerile facute.
Va urma!
Comentarii
Trimiteți un comentariu
hallo! iaca viu si cu un blog.k sa pot egzist si eu:)