Orgasm, si este mai mult decat perfect!

 De pe la sfarsitul anului trecut, unul absolut mizerabil, ne'am redescoperit unul pe altul, ne'am redescoperit placerile carnale, punctul G. Ne'am promis iar ca nu vom mai permite altora sa ne  influenteze viata de cuplu, de familie. Am permis mai mult decat suficient si aproape ca ne'am pierdut pe noi si ne'am distrus casnicia pentru a salva pe altii de la moarte si singuratate. O greseala ce ne'ar fi putut fi fatala, fara un pic si chiar ne'ar fi putut fi.

Ne'am salvat casnicia si ne'am redescoperit focul si chimia fizica si spirituala, pe muchie de cutit.

Uitasem cat de bine ne intelegem cand ne este sete si foame de noi, cand suntem flamanzi si am postit nepermis de mult timp, unul de altul.

Am descoperit senzatii si emotii noi, orgasmul are alta intensitate, cand esti atat de flamand si incercat.

Cum de am trait fara astfel de tratament, nu stiu, trebuie sa fi fost tare bolnava, eventual cu mintea si sufletul pe campii, cum de le'am permis mizerabilor sa ma privesc de asemenea rasfat regal ?

Oh, Doamne, ca este absolut divin!

Uiti de tine, de timp, de lume, de tot!

Vrei doar sa traiesti la infinit acea senzatie de bine, de nebunie, de ireal, transcedental.

Nu mai vrei sa te intorci la realitatea mizera de zi cu zi, dar te intorci, involuntar, cu promisiunea unei noi runde, doar asa mai poti rezista trezirii din beatitudine si visare.

Incredibil cum ma poate citi si simti barbatul asta cand isi propune si face un efort, si chiar vrea, ma vrea, pe mine, cu totul, goala, fara secrete, departe de cotidianul mizer.

Pe nimeni altcineva nu vreau, nicio alta senzatie nu vreau sa simt, in afara de cand sunt a lui, atunci cand ma vrea sa fiu a lui, si doar a lui.

Ador sa fiu a lui! Uitasem cat de bine este! Cat de mult imi place! Cat il iubesc cand ma iubeste asa!

Cat de dor mi'a fost! Cat mi'a lipsit!

Nu mai vreau sa traiesc fara aceste emotii,  aceste senzatii, fara orgasm, fara sa tremur de placere, de dorinta.

Al naibii barbat, ma face doar dintr'un shot, dintr'o atingere, dintr 'un oral.

Iar eu ma las, il las, nu ma mai impotrivesc, am postit destul.

Viata este mult prea mizerabila si te pune in situatii imposibile, de cele mai multe ori, pentru a mai te tine moralista.

Orgasmul este singurul care mai poate salva situatia, care mai te tine in viata, pentru care mai vrei sa te trezesti si sa o iei de la capat zi de zi si sa infrunti mizerii si mizerabili.

Grea tare viata de nevasta si mama casnica, trebuiesc satisfacuta in mod regulat, altfel, o iau razna si nu'mi permit nici macar aceasta aroganta.

Shotul si orgasmul insa ma tin inca vie, multumesc, barbate, sa'ti tina dumnezeu obiceiul, ca si eu am grija voastra, doar a voastra, a ta si a copiilor nostri. 




Comentarii

Postări populare